Pārventas bibliotēkā pirmā tikšanās angļu valodā lasošajiem

WhatsApp Image 2022-11-08 at 5.55.12 PM - kopija (2)

Otrdien, 15. novembrī, plkst. 18.00 Pārventas bibliotēkā notiks grāmatu klubiņa “Book club” pirmā tikšanās reize. Grāmatu klubiņā aicināts ikviens, kurš dažāda žanra literatūru lasa angļu valodā.

Grāmatu kluba “Book club” pirmā tikšanās notiks otrdien, 15. novembrī plkst. 18:00 Pārventas bibliotēkā. “Book club” auditorija ir angliski lasošie, kuri vēlas dalīties domās par izlasītajām grāmatām un uzlabot savas angļu valodas prasmes. Grāmatu klubā var iesaistīties jebkura vecuma un literatūras žanra lasītājs, galvenais nosacījums – esi zinošs angļu valodā. Pirmās tikšanās laikā  katrs dalībnieks prezentēs vienu grāmatu, īsi par to pastāstot un nolasot tās fragmentu. Mērķis ir ieinteresēt pārējos kluba dalībniekus izlasīt tieši šo grāmatu. Ja grāmatu kluba dalībnieku interese būs liela, bibliotēkas pārstāvji ir atvērti ieteikumiem papildināt bibliotēkas grāmatu krājumu svešvalodā, gadījumā, ja kāda no priekšlasījumu grāmatām jau neatrodas bibliotēkas plauktos.

Paredzēts, ka grāmatu klubs angļu valodā notiks reizi mēnesī Pārventas bibliotēkas telpās. Tikšanās reizēs dalībnieki dalīsies ar iespaidiem par izlasīto un mudinās viens otru lasīt. Viens no lielākajiem ieguvumiem varētu būt iespēja attīstīt grāmatu kluba dalībnieku angļu valodas zināšanas.

Lūgums iepriekš pieteikt savu dalību grāmatu klubā. Pieteikšanās veidlapu meklē šeit.

Zane Birzniece
Ventspils bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste
zane.birzniece@ventspils.lv

11.11.2022.