Pasākumi bērniem rudenī Ventspils bibliotēkā

1

Vasaras brīvlaikam beidzoties un skolas gaitām sākoties, Ventspils bibliotēka skolēnus aicina uz dažādiem pasākumiem, bet bērnus, kas vēl skolu neapmeklē, gaidīs uz ģimeņu rītiem, Pūcīšu skolu un radošajām darbnīcām kopā ar vecākiem.

Reizi mēnesī Ventspils Bērnu bibliotēkā notiks Ģimeņu rīti, kuros bērni kopā ar ģimeni (mammu, tēti, vecmāmiņu, vectētiņu, māsu vai brāli) un bibliotekāri lasīs, un skatīsies grāmatiņas, izpaudīsies radošajā darbnīcā un skatīsies multiplikācijas filmas. Tā būs iespēja ģimenēm ar bērniem kopā interesanti pavadīt laiku citā vidē – bibliotēkā. Pirmais Ģimeņu rīts notiks jau 7. septembrī, plkst. 12.00.

Sākot ar 4. septembri katru trešdienu plkst. 14.00 bērniem, kuriem patīk radoši darboties un izpausties, būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās Bērnu bibliotēkā. Šonedēļ radošajā darbnīcā “Ābolu lietus” no kartona un mīkstā papīra veidosim ābolus. Savukārt katru ceturtdienu plkst. 14.30 radošās darbnīcas notiks Pārventas bibliotēkā. Šonedēļ radošajā darbnīcā “Turies, zīmulīt!” bērni un jaunieši taisīs zīmuļu trauciņus.

Kā katru gadu, sākot ar septembri līdz pat janvārim Bērnu un Pārventas bibliotēkā reizi mēnesī notiks lasīšanas veicināšanas programma 3 – 4 gadus veciem bērniem kopā ar vecākiem „Grāmatu starts”. Pirmā „Pūcīšu skolas” nodarbība Pārventas bibliotēkā notiks 14. septembrī, bet Bērnu bibliotēkā – 21. septembrī.

Septembrī Bērnu bibliotēkā atsāksies arī nodarbības bērniem kopā ar sunīšiem no Ventspils kanisterapijas komandas. Septembra nodarbība – „Lasīsim kopā ar sunīšiem” 1.-4. klašu skolēniem notiks 24. septembrī plkst. 17.00.

Arī Gāliņciema bibliotēkā notiks dažādas radošās darbnīcas, lasīšanas veicināšanas pasākumi, tāpēc aicinām visiem notikumiem sekot līdzi Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē www.biblioteka.ventspils.lv .

Bērnu, Pārventas un Gāliņciema bibliotēkā pieejamas dažādas galda spēles, kuras brīvajā laikā spēlēt kopā ar draugiem (turklāt Bērnu un Pārventas bibliotēkā reģistrētiem lasītājiem tās ir iespējams ņemt līdzi arī uz mājām). Bērnu bibliotēkā darba dienās no plkst. 14.00 līdz 17.00 pieejamas arī Xbox video spēles.

Uz tikšanos bibliotēkā!

Informāciju sagatavoja: