Pasākumi Galvenajā bibliotēkā no 17.marta

Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiek tematiski pasākumi

• Otrdien 18.martā 17:30 Rūdolfa Liedaga dzejas krājuma „Pasaule zem saules” atvēršana.Pasākumā piedalās krājuma sakārtotāja Aija Bumbiere, mūziķi  Andris Jansons, Rolands Ūdris un Ilona Balode
  • Trešdien 19.martā 17:00 „Brīvprātīgie-  cilvēkiem ar redzes problēmām.” VeA studenti- brīvprātīgie atbilstoši klausītāja interesēm lasa priekšā periodiskos izdevumus
  • Ceturtdien 20.martā 17:00 „Jaunieguvumi Galvenajā bibliotēkā”. Informatīvs pasākums
  • Ceturtdien 20.martā 18:00 Dziedam tautasdziesmas! Aicinām piedalīties visus dziedāgribētājus”
  • Piektdien 21.martā 18:00 Folkloras kopas „Laipa” 25.gadadienai veltītā  CD diska „Laipa. Ventspils” prezentācija. Piedalās – folkloras kopa „Laipa”
  • Sestdien 22.martā 10:00 “Zīmola un dizaina attīstīšana jauniem uzņēmumiem”. Seminārs- apmācība uzņēmējiem. Vada- Kristaps Banga, reklāmas aģentūras Pegasus Group direktors, Europe Direct informācijas centrs.
Informācijai:
Olita Šteinmane