Pasākumi un izstādes Bērnu bibliotēkā no 8. jūlija

Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiek tematiski pasākumi:

• Pirmdien, 8. jūlijā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino. Animācijas filma “Planēta 51”.
  • Pirmdien, 8. jūlijā, plkst. 15.00 spēlēsim galda spēli “Bingo Loto”.
  • Otrdien, 9. jūlijā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino. Animācijas filma “Fiksiki, lielais noslēpums”.
  • Otrdien, 9. jūlijā, plkst. 13.30 radošā darbnīca. Darbosimies ar planšetdatoriem, veidosim animācijas filmiņas un kustīgas bildes.
  • Trešdien, 10. jūlijā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino. Animācijas filma “Snūpijs un Čārlijs Brauns, riekstiņu filma”.
  • Trešdien, 10. jūlijā, plkst. 13.30 radošā darbnīca “Raibās medūzas”. No papīra šķīvjiem un dzijas veidosim krāsainas medūzas.
  • Ceturtdien, 11. jūlijā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino. Animācijas filma “Mazais princis”.
  • Ceturtdien, 11. jūlijā, no 14.00 līdz 17.00 galda spēļu pēcpusdiena.

Apskatāmas izstādes:

•  Literatūras izstāde “Okeāns un jūra”
  • Literatūras izstāde “Kuģi, kuģi, kuģīši”
  • Bērnu literatūra Zviedrijā “Kur bērnam augt”
Informācijai:
Līva Bērzkalne- Bērziņa
Ventspils bibliotēka
Bērnu bibliotēkas vadītāja p.i.
liva.berzkalne-berzina@ventspils.lv

Komentēšana slēgta.