Pasākumi un izstādes Galvenajā bibliotēkā no 18. marta

Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiek tematiski pasākumi:

• Pirmdien, 18. martā, plkst. 17.30 Gongu meditācija ar Natāliju Rutuli. Maksas pasākums – 12 EUR.
  • Otrdien, 19. martā, plkst. 17.00 lekcija “Bērnu lutināšana”. Lektore Vita Kalniņa – psiholoģe, ģimenes psihoterapijas speciāliste, ģimenes psiholoģijas centra “Līna” dibinātāja un vadītāja. Bezmaksas pasākums programmā “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta”.
  • Trešdien, 20. martā, plkst. 18.00 Cikls “Mana Mūzikas bibliotēka”. Viesis – Ritvars Garoza ar programmu “SYNTHija 2019 – Ceļojums Sintezatoru Pasaulē”. Par skaņu rūpēsies Toms Poišs, Kaspars Kurdeko, Kaspars Vizulis un Krišjānis Geidāns.
  • Piektdien, 22. martā, plkst. 12.00 tikšanās ar režisori, fonda “Sibīrijas bērni” valdes locekli Dzintru Geku-Vasku. Izstāde “Sibīrijas bērni”.
  • Piektdien, 22. martā, no plkst. 13.00 līdz 15.00 Valsts ieņēmumu dienesta informatīvā lekcija Nr.2. Lekcija par gada ienākumu deklarācijas sagatavošanu un iesniegšanu, kā arī citas VID aktualitātes.
  • Piektdien, 22. martā, no plkst. 16.00 līdz 19.00 deklarāciju pildīšanas konsultācijas, VID aplikācija.
  • Piektdien, 22. martā, plkst. 17.00 sarunu cikls jauniešiem “Pāri robežām”. Piedalās – Līga Peiseniece (Banku Augstskolas prorektore), Dace Meiere (tulkotāja), Edgars Plētiens (Raunas vidusskolas direktors, vēstures entuziasts), Agnese Slišāne (ekonomikas skolotāja, skolēnu mācību uzņēmumu vadītāja).

Apskatāmas izstādes:

• Ceļojošā izstāde “Sibīrijas bērni”
  • Mākslinieces Ievas Jurjānes darbu izstāde “Kaķīša dzirnaviņas”
  • Literatūras izstāde “Kopā ar “Literatūre””
  • Literatūras izstāde “Marta jubilāri”
  • Literatūras izstāde “Laimīgai rītdienai”
  • Literatūras izstāde “Zelta ābele 2018”
  • Literatūras izstāde “Marta jubilāri: Inese Galante – 65, Rimskis Korsakovs – 175, Teodors Reiters – 135”
Informācijai:
Astra Pumpura