Pasākumi un izstādes Galvenajā bibliotēkā no 25. marta

Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiek tematiski pasākumi:

• Pirmdien, 25. martā, plkst. 10.00 Digitālās nedēļas pasākums. Labā prakse veidojot sociālos tīklus+drošība e-pastā. Par profilu veidošanu sociālajos tīklos, e-pasts un viltus ziņas.
  • Pirmdien, 25. martā, plkst. 11.30 Digitālās nedēļas pasākums. Latvija.lv un citas noderīgas saites un pakalpojumi.
  • Pirmdien, 25. martā, plkst. 13.00 Digitālās nedēļas pasākums. Finanšu pratība un darba meklējumi. Nodarbinātības valsts aģentūras informatīvs seminārs.
  • Otrdien, 26. martā, plkst. 11.00 Digitālās nedēļas pasākums. “Swedbank” informatīva lekcija par SMART ID.
  • Otrdien, 26. martā, plkst. 13.00 Digitālās nedēļas pasākums. “Citadeles” informatīva lekcija par interneta bankas un citu pakalpojumu izmantošanu.
  • Otrdien, 26. martā, plkst. 15.00 Digitālās nedēļas pasākums. Droša iepirkšanās internetā. Patērētāju tiesību aizsardzības centra seminārs.
  • Otrdien, 26. martā, plkst. 17.30 Spēka dziesmu vakars ar Henisu Meieri.
  • Piektdien, 29. martā, plkst. 17.00 Kokles spēles vakars kopā ar Gunti Niedoliņu.

Apskatāmas izstādes:

• Ceļojošā izstāde “Sibīrijas bērni”
  • Mākslinieces Ievas Jurjānes darbu izstāde “Kaķīša dzirnaviņas”
  • Literatūras izstāde “Kopā ar “Literatūre””
  • Literatūras izstāde “Marta jubilāri”
  • Literatūras izstāde “Laimīgai rītdienai”
  • Literatūras izstāde “Zelta ābele 2018”
  • Literatūras izstāde “Komponistam Jānim Lūsēnam – 60”
Informācijai:
Astra Pumpura