Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 13. maija

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

• Otrdien, 14. maijā, plkst. 15.00 “Mans mantojums. Pārventas atmiņu stāsti”. UNESCO LNK “Stāstu bibliotēkas” pasākums.
  • Ceturtdien, 16. maijā, plkst. 13.20 “Interesanto piedzīvojumu un notikumu pasaulē”. Pasākums jaunāko klašu skolēniem.
  • Ceturtdien, 16. maijā, plkst. 14.30 radošā darbnīca bērniem “Ziedošais dārzs”.
  • Ceturtdien, 16. maijā, plkst. 19.00 Ventspils jauktā kora “Līvzeme” pavasara koncerts. Diriģente Astra Plostniece.
  • Piektdien, 17. maijā, plkst. 10.00 lasītveicināšanas programmas “Mūsu mazā bibliotēka” pasākums pirmsskolas vecuma bērniem.
  • Piektdien, 17. maijā, plkst. 14.00 Lasītāju kluba “Labirints” tikšanās.
  • Piektdien, 17. maijā, plkst. 18.30 fotoizstādes “Industriālā Pārventa” atklāšana. Pārventas svētkiem veltīta fotoakcija, sadarbībā ar fotoklubu “Moments”.
  • Piektdien, 17. maijā, plkst. 19.00 kamermūzikas koncerts “Lauskas”. Koncertā piedalās Kristaps Vanags (saksofons) un Elizabete Bērziņa (klavieres).
  • Sestdien, 18. maijā, no plkst. 12.30 līdz 16.00 Pārventas svētki. Radošās darbnīcas telts “Saules pieskārieni” un radošā darbnīca kopā ar mākslinieci Viviannu Mariu Staņislavsku.
  • Sestdien, 18. maijā, plkst. 16.00 Maskavas kora “Родник” koncerts. Diriģente Tamāra Semičeva.

Apskatāmas izstādes:

• Valtera Poļakova fotogrāfiju izstāde “Izaugt ģimenē”
  • Fotoizstāde “Industriālā Pārventa”. Foto kluba “Moments” (no 17.05.)
  • Literatūras izstāde “Kukainijas dabas takas”
  • Zviedru bērnu literatūras izstāde “Kur bērnam augt…”
  • Literatūras izstāde “Maijs – franču literatūras mēnesis”
  • Literatūras izstāde “Princeses, karaļi un cari”