Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 18. marta

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

• Pirmdien, 18. martā, plkst. 10.00 lasītveicināšanas programmas “Mūsu mazā bibliotēka” pasākums pirmsskolas vecuma bērniem.
  • Otrdien, 19. martā, plkst. 12.00 tikšanās ar rakstnieci Inesi Zanderi. Projekta “Lasāmpietura Pārventā” pasākums.
  • Trešdien, 20. martā, plkst. 16.00 Ventspils un Kurzemes zonas mūzikas skolu stīgu orķestru koncerts.
  • Ceturtdien, 21. martā, plkst. 10.30 “Bērniem par auto”. Pasākums pirmsskolas vecuma bērniem.
  • Ceturtdien, 21. martā, plkst. 14.30 radošā darbnīca bērniem “Papīra puķes pašu rokām veidotas”.
  • Piektdien, 22. martā, no plkst. 10.00 līdz 12.00 Valsts ieņēmumu dienesta informatīvā lekcija Nr.1. Lekcija par gada ienākumu deklarācijas sagatavošanu un iesniegšanu, kā arī citas VID aktualitātes.

Apskatāmas izstādes:

• Ventspils fotokluba “Moments” darbu izstādes “Ziedošās”
  • Literatūras izstāde “Kas notiek pavasarī?”
  • Literatūras izstāde ”Nav labāka drauga par suni!”
  • Literatūras izstāde “Latviešu bērnu dzejniece un rakstniece Evija Gulbe”
  • Literatūras izstāde “Latviešu detektīvžanra meistari”
Informācijai:
Igeta Gredzena