Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 2. decembra

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

• Trešdien, 4. decembrī, plkst. 10.00 tematisks pasākums pirmsskolas vecuma bērniem „Svētki ziemeļos”.
  • Ceturtdien, 5. decembrī, plkst. 10.00 tematisks pasākums pirmsskolas vecuma bērniem „Es un mans ķermenis”.
  • Ceturtdien, 5. decembrī, plkst. 12.00 tematisks pasākums jaunāko klašu skolēniem „Pirmā tikšanās bibliotēkā”.
  • Ceturtdien, 5. decembrī, plkst. 14.30 radošā darbnīca bērniem „Puzuru  darbnīca”.
  • Ceturtdien, 5. decembrī, plkst. 18.00 tematisks pasākums „Sarunas bibliotēkā”. Tikšanās ar Vētru muzeja vadītāju Initu Plēsumu.
  • Piektdien, 6. decembrī, plkst. 10.00 tematisks pasākums pirmsskolas vecuma bērniem „Svētki ziemeļos”.

Apskatāmas izstādes:

• Kurzemes foto dienu 2019. gada balvas izstāde „Kurzemes ainava”
  • Tematiska bērnu dzejas, šūpuļdziesmu un vakara pasaciņu literatūras izstāde „Čuči, guli, čabulīt!”
  • Literatūras izstāde „Nolaisties dzelmē un pacelties virsotnē”
  • Literatūras izstāde „Latvijas Nacionālais teātris”
  • Literatūras izstāde „Nāk ziema, nāk svētki!”
Informācijai:
Igeta Gredzena