Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 25. februāra

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

• Pirmdien, 25. februārī, plkst. 11.00 “Kā Aina ar brālīti meklēja cālīti.  Rakstniekam Herbertam Dorbem – 125”. Pasākums jaunāko klašu skolēniem.
  • Otrdien, 26. februārī, plkst. 10.00 “Kas notiek dižmežā? Margaritas Stārastes pasaku tēli”. Pasākums pirmsskolas vecuma bērniem.
  • Trešdien, 27. februārī, plkst. 16.00 Lasītāju kluba “Labirints” pasākums.
  • Ceturtdien, 28. februārī, plkst. 15.00 “Tārgales stāsti Pārventas atmiņu stāstos”. UNESCO LNK tīkla “Stāstu bibliotēkas” pasākums.
  • Piektdien, 1. martā, plkst. 19.00 “Es pēc tevis skumstu”. Jekaterinas Mirvis-Varkalovas koncertprogramma.
  • Svētdien, 3. martā, plkst. 18.00 ģitārista Mārča Auziņa koncerts “Aizrautība”. Pasākumu organizē Forte Production un Mārcis Auziņš music. Biļešu cena 10 EUR. Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

Apskatāmas izstādes:

• Glezniecības studijas “Konsuello” dalībnieku darbu izstāde “Gadalaiki”
  • Literatūras izstāde “Ciemos ielūdz Zīļuka autore Margarita Stāraste”
  • Literatūras izstāde “Līdumnieks no Zlēkām. Rakstniekam Herbertam Dorbem – 125”
  • Literatūras izstāde ”Nav labāka drauga par suni!”
  • Literatūras izstāde “Latviešu bērnu dzejniece un rakstniece Evija Gulbe”
Informācijai:
Igeta Gredzena