Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 28. septembra

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

• Otrdien, 29. septembrī, plkst. 19.00 Ventspils Kamermūzikas dienas. Vivaldi & Pelēcis. Piedalās: Reinis Tomiņš (sitaminstrumenti). Kvartets NŌNA: Līva Tomiņa (vijole), Dita Celitāne (vijole), Katrīna Anna Pelnēna (alts), Tomass Ančš (čells);
  • Trešdien, 30. septembrī, plkst. 18.00 kora “Slavjaņe” koncerts “Sergejs Jeseņins mūzikā”;
  • Piektdien, 2. oktobrī, plkst. 18.00 “Mūzika un dzeja”-  lasītāju kluba “Labirints” un ansambļa “Zdravica” veidots pasākums.

Apskatāmas izstādes:

• Ievas Jurjānes ilustrāciju izstāde Kārļa Ķezbera grāmatai “Takšelis Makšelis” (izstāde skatāma līdz 03.10.)
  • Tematiska literatūras izstāde “Rudens gardākās receptes” (izstāde skatāma līdz 03.10.)
  • Tematiska literatūras izstāde “Tavai veiksmei un labsajūtai” (izstāde skatāma līdz 03.10.)
  • Tematiska literatūras izstāde “Gribu visu zināt. 1.septembris ir klāt! ” (izstāde skatāma līdz 03.10.)
  • Tārgales rokdarbu kluba “Marta” dalībnieču darbu izstāde (izstāde skatāma līdz 31.10.)
Informācijai:
Igeta Gredzena