Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 29. jūlija

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

• Pirmdien, 29. jūlijā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino. Animācijas filma “Varenais Ričards”.
  • Otrdien, 30. jūlijā, plkst. 11.00 “Lasi un radi!”. Lasīsim J. Baltvilka balvas 2019 nominantes Līvas Ozolas grāmatu “Eju meklēt!” Pasākums pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.
  • Otrdien, 30. jūlijā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino. Animācijas filma “Stārķi”.
  • Trešdien, 31. jūlijā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino. Animācijas filma “Tārtiņa Tītiņa piedzīvojumi”.
  • Ceturtdien, 1. augustā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino. Animācijas filma “Pamāj ar spārnu”.
  • Ceturtdien, 1. augustā, plkst. 18.00 mākslinieka Jāņa Kupča gleznu izstādes atklāšana.
  • Piektdien, 2. augustā, plkst. 11.00 Liepājas ceļojošā Leļļu teātra izrāde bērniem “Draudzēsimies”.
  • Piektdien, 2. augustā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino.  Animācijas filma “Jautrās pīles”.
  • Sestdien, 3. augustā. plkst. 18.00  pilsētas svētku koncerts. “Andrejs Osokins. Latviešu un amerikāņu klaviermūzika.” Biļetes cena 3 EUR.  Biļešu iepriekšpārdošana Teātra nama „Jūras vārti” kasē, koncerta dienā – no plkst.17.00 Pārventas bibliotēkā.

Apskatāmas izstādes:

• Literatūras izstāde “Amerikāņu rakstniekam Ernestam Hemingvejam – 120”
  • Literatūras izstāde “Dzejniekam Jānim Baltvilkam – 75”
  • Fotogrāfiju izstāde “Latviešu trimdas paaudzes Zviedrijā Friča Forstmaņa fotogrāfijās” (līdz 31.07.)
  • Sarmītes Riekstiņas darbu izstāde “Vasaras impresijas” (līdz 31.07.)
  • Mākslinieka Jāņa Kupča gleznu izstāde (no 02.07.)
  • Literatūras izstāde “Manai pilsētai svētki!”
  • Literatūras  un materiālu izstāde “Pirmie desmit. 2009.gada augustā, Pilsētas svētkos, atklāja jauno Pārventas bibliotēkas ēku”
Informācijai:
Igeta Gredzena