Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 5. augusta

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

• Pirmdien, 5. augustā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino. Animācijas filma “Bitīte Maija”.
  • Otrdien, 6. augustā, plkst. 11.00 “Lasi un radi!”.  Lasīsim J.Baltvika balvas nominanta J.Petraškevica grāmatu ‘’Ērika un bailes’’. Pasākums pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.
  • Otrdien, 6. augustā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino. Animācijas filma “Mazais princis”.
  • Trešdien, 7. augustā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino. Animācijas filma “Filmiņa par tīģeri”.
  • Trešdien, 7. augustā, plkst. 18.00 foto izstādes “Par sievišķību – Goddess Vibes 2019” atklāšana.
  • Ceturtdien, 8. augustā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino. Animācijas filma “Trusītis Pēteris”.
  • Ceturtdien, 8. augustā, plkst. 14.00 radošā darbnīca bērniem “Būvēsim savu sapņu pilsētu – 1”.
  • Ceturtdien, 8. augustā, plkst. 19.00 starptautisko jauno pianistu meistarkursu “Ventspils Piano 2019”| dalībnieku koncerts.
  • Piektdien, 9. augustā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino.  Animācijas filma “Pepija Garzeķe”.

Apskatāmas izstādes:

• Literatūras izstāde “Amerikāņu rakstniekam Ernestam Hemingvejam – 120”
  • Literatūras izstāde “Dzejniekam Jānim Baltvilkam – 75”
  • Mākslinieka Jāņa Kupča gleznu izstāde “Savā nodabā”
  • Foto izstāde “Par sievišķību – Goddess Vibes 2019” (no 7.08.)
  • Literatūras izstāde “Manai pilsētai svētki!”
  • Literatūras  un materiālu izstāde “Pirmie desmit. 2009.gada augustā, Pilsētas svētkos, atklāja jauno Pārventas bibliotēkas ēku”
Informācijai:
Igeta Gredzena