Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 6. maija

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

• Otrdien, 7. maijā, plkst. 15.00 “Iepazīstam baroka mūziku”. Klavesīnistes Ainas Kalnciemas meistarklase.
  • Otrdien, 7. maijā, plkst. 19.00 Ainas Kalnciemas koncerts. Programmā D. Skarlati, F. Kuperēna, Ž. N. P. Roijē, J. Karlsona skaņdarbi.
  • Trešdien, 8. maijā, plkst. 10.00 lasītveicināšanas programmas “Mūsu mazā bibliotēka” pasākums pirmsskolas vecuma bērniem.
  • Ceturtdien, 9. maijā, plkst. 14.30 radošā darbnīca bērniem “Dzeltens, balts vai raibs?” Gatavosim taureņus.
  • Ceturtdien, 9. maijā, plkst. 18.00 Teātra izrāde “Zenta Mauriņa. Dokumentālie sapņi”. Izrādes radošā grupa: režisore – Kristīne Krūze, aktieri – Lauma Balode, Kaspars Dumburs, Anna Nele Āboliņa. Pasākumu finansiāli atbalsta VKKF un Ventspils pašvaldība. Ieeja bez maksas.
  • Piektdien, 10. maijā, plkst. 18.00 Sergeja Zolotova (Sanktpēterburga) un Genādija Griņko (Rīga) klavieru vakars. Programma K.Debisī, S.Rahmaņinovs, A.Skrjabins un oriģinālkompozīcijas.
  • Sestdien, 11. maijā, plkst. 12.00 lasītveicināšanas programmas “Mūsu mazā bibliotēka” pasākums pirmsskolas vecuma bērniem.

Apskatāmas izstādes:

• Valtera Poļakova fotogrāfiju izstāde “Izaugt ģimenē”
  • Literatūras izstāde “Kukainijas dabas takas”
  • Zviedru bērnu literatūras izstāde “Kur bērnam augt…”
  • Literatūras izstāde “Raibā runča stāsti!”
  • Literatūras izstāde “Maijs – franču literatūras mēnesis”
  • Literatūras izstāde “Princeses, karaļi un cari”
Informācijai:
Igeta Gredzena