Piedāvās nodarbības par godu Vispasaules drošāka interneta dienai

6feb_Macibu_centrs

Par godu Vispasaules drošāka interneta dienai laikā no 6. līdz 9. februārim Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs piedāvās nodarbības pieaugušajiem un senioriem par drošību internetā.

Otrdien, 6. februārī, plkst.14.00 tiksimies Galvenajā bibliotēkā, ceturtdien, 8. februārī, plkst.11.00 – Pārventas bibliotēkā, bet piektdien, 9. februārī, plkst.14.00 – Gāliņciema bibliotēkā. Ikdienā mācību centrā ir novērots, ka arī pieaugušie un seniori ir bailīgi un piesardzīgi tehnoloģiju lietošanā, tāpēc šajā reizē tiks pievērsta uzmanība tam, no kā vajadzētu baidīties un par ko nevajadzētu satraukties, strādājot un pavadot brīvo laiku digitālajā vidē.

Pārbaudīsim un pievērsīsim uzmanību tam, vai esam izdarījuši pamatsoli – veikuši drošības un privātuma iestatījumu uzstādījumus savos sociālajos profilos, piemēram, Facebook un citos lietotāju kontos.

Vairāk informācijas:
Vita Ozola
Ventspils bibliotēkas reģionālā mācību centra vadītāja
vita.ozola@ventspils.lv

31.01.2024.