Pilsētas svētki 2017 Ventspils bibliotēkā

• Sestdien 5.augustā 12:00-16:00 Grāmatu svētki Rātslaukumā:

- Grāmatu tirdzniecība

- Grāmatu maiņa

- “EDIC Ventspils” informatīvā telts “Digitālā Eiropa”:  Aktivitātes bērniem. Foto stūrītis. Lielformāta spēle “Eiropas riču račs”

- “ES komunikācijas kampaņa telts”: Informācija par ES, ES fondiem, veiksmes stāsti. Spēle par galveno balvu

• 12:30 “Padoms un palīdzība”.  Grāmatu autors, kustību ārsts Visvaldis Bebrišs.
    • 14:00 “Ventspils grāmatas 2016.g.augusts-2017.g.augusts”.  Autoru sveikšana. Literārā konkursa “Rātslaukuma stāsts” uzvarētāju sveikšana. Stāsts par katru no Rātslaukuma ēkām – Luterāņu baznīcu, “Rātsgaldu”, Johana Georga Franka 1768. gada celto mūra ēku- Rotu veikalu, Rātsnamu- Rakstnieku un tulkotāju māju, Reinku dzimtas māju- bibliotēku, Ugunsdzēsēju biedrības māju- Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Muzikālais noformējums- bigbends uz orķestrapēda– braucamas platformas, spēlējot pārvietojās pa visu Rātslaukumu. Svētkus vada pasākumu vadītājs Mārtiņš Kagainis.
  • 12:00-15:00 Pilsētas svētki bērniem. Laukums pie Galvenās bibliotēkas ieejas:
    • 15:00 Lielformāta spēles (vada lielās lelles – maskoti)
    • 14:00 Leļļu teātra izrāde – “Svētki pilsētā” (bērnu rotaļistaba “Karamele”, vadītāja Ilze Lagzdiņa).
    • Radošā darbnīca bērniem “Sapos leļļu ģimeni svētkiem!”
  • 18:00 Pilsētas svētku koncerts. Pianista Reiņa Zariņa solokoncerts Pārventas bibliotēkā.
Informācijai:
Olita Šteinmane