Piltenes bibliotēkas ziņas jūlijā

Izstādes

• “Bibliotēkas kalendārs stāsta” – grāmatu izstāde un planšete lasītavā par jūlija mēneša ievērojamiem cilvēkiem – jubilāriem, atceres dienām, svētkiem, aktuāliem notikumiem
  • Tematiska literatūras izstāde lasītavā “Visapkārt jūra vien…”
  • Pasaules iedzīvotāju dienai (11. jūlijs) veltīta literatūras izstāde abonementā “Mēs visi pasaulē”
  • Literatūras izstāde “Kultūras Ministrijas atbalstītais “Grāmatu iepirkums 2022 Piltenes bibliotēkai””
  • Literatūras izstāde “Iepazīsim Bērnu žūrijas 2022 grāmatas!”
  • Literatūras izstāde bērnu nodaļā “Mūsu uzticamie draugi: stāsti par mājdzīvniekiem”
  • Ļ. Šķēles tērpu izstāde
  • Izstāde “Glezniņas mozaīkas tehnikā”

Pasākumi

• 26. jūlijā plkst.15.00 un 18.00 Ukrainas mākslinieces un litoterapeites Liānas Zakharcenko rotu (dabīgie dārgakmeņi un pusdārgakmeņi) darināšanas meistarklases un stāstījums par akmeņu dziedinošajām īpašībām. Dalības maksa 15 EUR (cenā ietilpst materiāli). Vietu skaits meistarklases dalībniekiem ierobežots, pieteikties līdz 22. jūlijam bibliotēkā vai pa tālr.: 25423839.
Antra Krauze
Piltenes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423839 (LMT)
piltenes.biblioteka@ventspilsnd.lv