Piltenes bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• “Bibliotēkas kalendārs stāsta” – grāmatu izstāde un planšete lasītavā par novembra mēneša ievērojamiem cilvēkiem – jubilāriem, atceres dienām, svētkiem, aktuāliem notikumiem
  • Tematiska literatūras izstāde lasītavā “Mūsdienu Latvija grāmatu spogulī”
  • Starptautiskajai vīriešu dienai (19. novembrī) veltīta literatūras izstāde abonementā “Par vīriešiem”
  • Literatūras izstāde bērnu nodaļā “Mūsu mājas – Latvija”
  • Fotoizstāde lasītavā “Mūsu 2021. gads”
  • Ceļojošā grāmatu kopa – Kultūras Ministrijas atbalstītais “Vērtīgo grāmatu iepirkums 2021”

Pasākumi

• 14.-20. novembrī – Ziemeļvalstu Literatūras nedēļas pasākumi “Daba Ziemeļos”.
  • Novembrī – bibliotēkas apmeklētāji aicināti veidot kopīgu hobiju izstādi. Hobiju foto var nogādāt personiski, sūtīt uz e-pastu: piltenesbib@inbox.lv vai WhatsApp; izstādīsim arī rokdarbus, kolekciju fragmentus, utml. Sīkāka informācija personiski un pa tālruni: 25423839.
  • Līdz novembra beigām bibliotēkā var nodot makulatūru.
Antra Krauze
Piltenes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423839 (LMT)
piltenes.biblioteka@ventspilsnd.lv