Piltenes bibliotēkas ziņas septembrī

Izstādes

• “Bibliotēkas kalendārs stāsta” – grāmatu izstāde un planšete lasītavā par septembra mēneša ievērojamiem cilvēkiem – jubilāriem, atceres dienām, svētkiem, aktuāliem notikumiem
  • Tematiska literatūras izstāde lasītavā “Dzejas dienas”
  • Literatūras izstāde “Iepazīsim Bērnu žūrijas 2022 grāmatas!”
  • Literatūras izstāde bērnu nodaļā “Iepazīsti pasauli”
  • Fotoizstāde lasītavā “Mūsu 2021. gads”
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 71. kopa

Pasākumi

• 5.-7. septembrī – jauno grāmatu dienas.
  • 13. septembrī plkst.18.30 – māksliniece, pilsētvides skicētāja (Urban Ssketcher) un ūdenskrāsu zīmola DeepDeepLight radītāja Daina Domašūte aicina uz meistarnīcu “Zīmē viegli”, kurā iepazīstinās ar jauniem rīkiem un metodēm, lai zīmējot varētu justies brīvi un dalīties šajā sajūtā ar katru. Dalība – 5 EUR.
  • 14. septembrī plkst. 17.00 – psihiatra Ināra Švarca lekcija “Par garīgo veselību pieaugušajiem” Eiropas Sociālā fonda projektā “Sveiks un vesels Ventspils novadā”. Psihiatrs dalīsies ar pieredzi, ieteikumiem savas garīgās veselības stiprināšanai – kur un kā rast risinājumus.
  • 16.septembrī plkst. 18.00 – Dzejas dienu viesis Aiva Bergsone no Ances.
Antra Krauze
Piltenes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423839 (LMT)
piltenes.biblioteka@ventspilsnd.lv