Puzes bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• Literatūras izstāde “Viss par un ap aļņiem un briežiem” – bibliotēkā mīt daudzi Aļņi un Brieži – rakstnieki mākslinieki, redaktori, komponists, tulkotāji un, protams, aļņi un brieži kā tēli romānos, pasakās, dzejoļos un stāstos.
  • Literatūras izstāde bērniem un jauniešiem “Es rakstu bērnam sevī” – zviedru rakstniecei Astrīdai Lindgrēnei 115”
  • Nozaru literatūras izstāde “Viss ap 1000”
  • Literatūras izstāde “Ko nevaram aptvert ar sirdi” – dzejniekam Imantam Auziņam 8
  • Ventspils bibliotēkas rotējošā fonda 73. kopa

Pasākumi

• 4. novembrī plkst. 11.10 un 12.10 – tikšanās ar rakstnieci Lauru Vinogradovu VKKF atbalstītajā Ventspils bibliotēkas projektā “Rakstnieks lauku bibliotēkā / Rudens tikšanās”.
  • 14.-16. novembrī – radošas darbnīcas bērniem “Es, Tu un Latvija” – darbs ar papīru un šķērēm.
Anda Lejniece
Puzes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20280667 (LMT)
puzesbiblioteka@inbox.lv