Puzes pagasta Ameles pamatskolai 160

Piektdien, 8. septembrī plkst. 12.00 bijušās Ameles skolas dārzā notiks skolas 160. jubilejas pasākums.

Ameles skolai, sauktai arī par Ventspils apriņķa Puzes II pamatskolu, Ventspils rajona Puzes II pamatskolu, Ventspils rajona Ameles pamatskolu, tautā sauktu par Pumpura skolu, šogad apritētu 160 gadi. Lai veicinātu kultūras mantojuma saglabāšanu un lokālo identitāti, Puzes bibliotēka pavasarī iesniedza projektu “Ameles skola – vēstures lieciniece” Ventspils novada pašvaldības organizētajā Kultūras projektu konkursā un guva atbalstu. Projekta realizācijas gaitā tiek pētīta, apkopota un saglabāta Ameles skolas vēsture, sakopta skolas apkārtne, organizēts skolas jubilejas pasākums un brauciens uz Spāres kapiem, lai noliktu ziedus Ameles skolas ilggadīgajiem skolotājiem Fricim un Zentai Pumpuriem.

Puzes bibliotēka aicina atsaukties bijušos Ameles skolas audzēkņus un pieteikt dalību pasākumā līdz 5. septembrim pa tālruni 20280667.

Vairāk informācijas:
Anda Lejniece
Puzes bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20280667 (LMT)
puzesbiblioteka@inbox.lv

31.08.2023.