Realizē projektu par mediju pratību

laptop-5448504_1920

Ventspils Galvenās bibliotēkas Mācību centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un “Baltic Independent Media Project” realizē projektu par mediju pratību.

Projekta mērķis ir veidot saikni starp dažādām paaudzēm, lai rosinātu dalīties savos uzskatos par viņu ikdienas informācijas telpu un mediju lietošanas paradumiem, pastāstītu, kāpēc ir svarīgs uzticams ziņu avots un parādītu praktiskus paņēmienus, kā atšķirt viltus ziņas no patiesas informācijas.

Projekts norisināsies no 11. februāra līdz 4. martam, un šajā laika posmā ir paredzētas četras nodarbības Zoom platformā, kurās tiks diskutēts par mediju lietošanas paradumiem un par to, kāpēc svarīgi uzticēties patiesām ziņām un neatkarīgiem medijiem, kā arī notiks lekcija par mediju pratību un praktiska nodarbība par faktu pārbaudīšanu.

Informācija krievu valodā:

Региональный учебный центр Вентспилсcкой библиотеки в сотрудничестве с Baltic Independent Media Project и British Council реализует проект о медиаграмотности “Знай, что ты знаешь!”.

Цель проекта свести людей разного возраста, чтобы поделиться своим мнением и привычками использованием СМИ и о том какие источники новостей они используют, чтобы рассказать почему важен надежный источник новостей и показать практичные способы, как различить ложные новости от правдивой информации.

Проект будет проходить удаленно на платформе Zoom. Во время занятий будет дискуссия о привычках использования СМИ, семинары – почему важно доверять достоверным новостям и независимым СМИ и как проверить факты.

Занятия будут проходить с 11.02.2021. – 04.03.2021.

Informācijai:
Ance Upeniece