Reģionālajā mācību centrā norisināsies “Velo skoliņa”

velo_skolina_logo

Vasara ir īstais laiks, lai dotos garos braucienos ar velosipēdu, tāpēc Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs piedāvā bez maksas, visām vecuma grupām, apgūt velosipēdu vadīšanas pamatnoteikumus un iegūt velosipēda vadītāja apliecību. Sadarbībā ar Ventspils nodaļas CSDD filiāli, eksāmenu būs iespējams nokārtot uz vietas Galvenās bibliotēkas mācību centrā.

Apmācības norisināsies no 27. līdz 30. jūnijam Akmeņu ielā 2, Galvenajā bibliotēkā, Reģionālajā mācību centrā. Eksāmens – 4.jūlijā.

Nodarbību laiki -

Vecums

10 – 13 gadi

Vecums

14 – 100 gadi

13:00 – 14:00 16:00 – 17:00

Pieteikšanās un informācija meklējama, vēršoties Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2 vai zvanot +37163623598, vai rakstot arnita.vaitkus@ventspils.lv līdz 25.jūnijam.

Informācija par velosipēdista apliecības iegūšanu -

Velosipēdista apliecību var iegūt no 10 gadu vecuma, nokārtojot ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības eksāmenu (testu).

Maksa par eksāmenu:

• bezmaksas – kārtojot pirmo reizi
  • euro 1,08 – atkārtota eksāmena gadījumā

Eksāmenu pieņemšanas un vērtēšanas kārtība:

• lai iegūtu vadītāja apliecību, veiksmīgi jānokārto datorizēts teorijas eksāmens
  • eksāmenā ir 10 jautājumi un tie jāatbild 10 minūšu laikā. Eksāmens ir nokārtots, ja pareizi atbildēsiet vismaz uz 8 jautājumiem

Informācija
Arnita Vaitkus
Ventspils bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja
arnita.vaitkus@ventspils.lv
tālr.63623598