RITA FALKA – ZIEMAS KARTUPEĻU KNĒDEĻI

04
Nobalso!

4.vieta decembrī. Francis Eberhofers ir brīnišķīgs lauku policists. Godīgs, vienkāršs un… iespējams, mazliet ar putniem galvā. Tieši tāpēc viņu no Minhenes policijas ir pārcēluši strādāt dzimtā ciemata policijā – tādā nostūrī kriminālā situācija nav necik saspringta. Te varētu iznīkt aiz gara laika, taču Francim ir teicams pēddziņa deguns, kas nekļūdīgi atpazīst noziedzīgus elementus.

Šoreiz aizdomu ēnas tinas ap Neihoferu ģimeni. Redziet, viņi mirst visai dīvainos apstākļos: depresīvā māte pakaras mežā, tēvu, pieredzējušu elektriķi, nosit strāva, bet viens no dēliem tiek saspiests plakanāks par plakanu zem kravas konteinera… Kamēr vēl dzīvs beidzamais Neihoferu puika, Francim Eberhoferam jāatklāj iespējamā slepkavas nodomi. To gan grūti izdarīt, ja esi aizrāvies ar sievieti – un ne jau kādu ciema zelteni, bet īstu muižnieci Mersedesu Dešampē-Zonleitnera kundzi. Viņa ieradusies atjaunot vecāku muižiņu, un visi ciemata jaunie vīrieši ar mainīgiem panākumiem sacenšas par burvīgās pilsētnieces uzmanību.

Kaut arī Francim ir darba pilnas rokas, viņam atliek laika ik vakaru izmest līkumu ar uzticamo milzsuni Ludvigu, iedzert kādu alus kausu pie Volfija, koķetēt ar birģermeistara sekretāri Sūziju, papļāpāt ar ciema haltūristu Flecingeru un uzslavēt Omes neticami gardos knēdeļus.

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.