Rokdarbu izstāde un meistarklase Galvenajā bibliotēkā

Rozes un perlites_afisa

Pirmdien, 20.janvārī, plkst.12.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā atklās amatu meistares, Ventspils rokdarbu kopas “Spārni” dalībnieces Solvitas Zarupskas un rokdarbnieces Martas Indrānes rokdarbu izstādi “Rozes un pērlītes”, kas tiek rīkota ciklā “Es radu”.

Reizē ar izstādes atklāšanu notiks arī meistarklase – rožu tamborēšana un lapiņu adīšana. Līdzi jāņem tamboradata un divas adāmadatas (ne pārāk smalkas, nr.2.). Dzija tiks nodrošināta.

Cikls “Es radu”  tapis, lai apzinātu ventspilniekus, kuri savā brīvajā laikā nodarbojas ar rokdarbiem, zīmē, rada skaistas lietas u.c. Satikšanās bibliotēkā ir jauna iepazīšanās un sadarbība ar mērķi radīt prieku un interesi par mūspuses cilvēkiem un viņu talantiem.

Pirmā izstāde šajā ciklā notika decembrī – tajā bija skatāmas ventspilnieces Svetlanas Bolgarovas darinātās brošas.

Izstāde “Rozes un pērlītes” Galvenās bibliotēkas 2.stāvā, Novadpētniecības sektorā, būs skatāma līdz 10.februārim.

Informācijai:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītāja p.i.