SĀRA LARKA – KAURI KOKA ĒNĀ

06
Nobalso!

1.vieta septembrī, 8.vieta jūlijā, 6.vieta aprīlī

“Kauri koka ēnā” ir Sāras Larkas jaunās, aizraujošās Jaunzēlandes triloģijas otrā grāmata, kas turpina romānā “Maoru zelts” aizsākto stāstu, taču to var lasīt, arī nezinot pirmās grāmatas saturu.
Triloģijas otrā daļa iepazīstina ar Bērtonu un Drariju jauno paaudzi. Maikla, Ketlīnas un Lizijas bērni ir izauguši un dzīvo savu dzīvi. Par katru ģimeni autore stāsta atsevišķi, taču grāmatas beigās visu likteņi savijas kopā. Romānā ienāk arī jauni varoņi – Peizliju ģimene no Anglijas, kas Jaunzēlandē cer uz mierīgāku un labāku dzīvi, taču vai visiem sapņiem būs lemts piepildīties?

Šis ir romāns par Jaunzēlandes vēsturi 19. gadsimta beigās, mīlestību, vairāku ģimeņu likteņiem, darbu ogļraktuvēs, necilvēcīgiem apstākļiem nabadzīgo ļaužu rajonos. Autorei šajā ģimenes sāgā izdevies veiksmīgi iekļaut arī divus aktuālus tā laika politiskos notikumus: maoru pretošanās kustību un sieviešu cīņu par vēlēšanu tiesībām, kas vainagojas ar uzvaru. Un kur tad vēl zirgu skriešanas sacīkstes, kuras tolaik ir ļoti iecienītas un kurās dažs labs ar negodīgu rīcību pamanās tikt pie lielas naudas.

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.