ŠARLOTE LINKA – LAPSAS IELEJĀ

01
Nobalso!

1.vieta jūnijā, 5.vieta maijā, 1. vieta aprīlī, 1.vieta martā, 1.vieta februārī

Kas notiek, ja tavs nolaupītājs pazūd bez pēdām un neviens nezina, kur tu esi?

Saulaina augusta diena Metjū Vilārdam pārvēršas murgā: pēc pastaigas ar suni vīrietis atgriežas nomaļajā stāvlaukumā, kur viņu vajadzēja gaidīt sievai. Automašīna stāv, kur stāvējusi, taču no Vanesas vairs nav ne miņas. Metjū ir pārliecināts, ka viņa nav labprātīgi devusies prom, tomēr visu baiso patiesību vēl nenojauš: Vanesa ir nolaupīta un noslēpta; viņas nolaupītājs Raiens Lī, uz kura sirdsapziņas gulstas ne viens vien sīks kriminālnoziegums un kurš agrāk vairākkārt sodīts, tiek aizturēts kāda kautiņa dēļ un nonāk cietumā, pirms vēl pagūst izvirzīt izpirkuma prasības viņas vīram. Atklāt patiesību Raiens neuzdrošinās pat savam advokātam, kaut gan apzinās, cik baismīgs liktenis sagaida Vanesu.
Pēc nepilniem trim gadiem noslēpumainos un šķietami līdzīgos apstākļos atkal pazūd kāda sieviete, un policijai nav nekādu pavedienu. Jo neviens vēl joprojām nezina, ko Raiens, kas pa šo laiku atbrīvots no cietuma, toreiz izdarījis…

Viens komentārs

  1. Solvita 13.05.2015. 19:56

    Lai arī neesmu nevienu citu Linkas romānu kaut kādu sev nezināmu iemeslu dēļ lasījusi, tomēr šis pilnīgi noteikti ir viens no labākajiem tulkotajiem šī žanra romāniem. Šis noteikti patiks detektīvromānu cienītājiem.

Komentēšana slēgta.