Sarunu cikla „Mana Mūzikas bibliotēka” viesis Ed Rallidae

Eds rallidae

Otrdien, 18. decembrī, plkst. 17.30 Ventspils Galvenajā bibliotēkā sarunu cikla „Mana Mūzikas bibliotēka” viesis būs Ed Rallidae jeb mūziķis Edvards Grieze.

Edvards Grieze ar mūziku nodarbojas kopš četru gadu vecuma. Pirmā muzikālā un skatuves pieredze gūta popgrupā „Jūras akmentiņi”. Ar mūziku profesionālā līmenī nodarbojas no 2011. gada. Absolvējis Ventspils mūzikas vidusskolu, kurā vokālu apguvis pie tādiem zināmiem māksliniekiem kā Annija Putniņa un operdziedātājs Aivars Krancmanis. Ar savu džeza kvartetu „On Que” guvis pieredzi dažādos festivālos Latvijā, Vācijā, Somijā un Krievijā. Edvards piedalās ar vien  jaunos projektos un cenšas turpināt sevi pilnveidot. Plašāku atpazīstamību ieguvis pēc sadarbībām ar producentiem Rassell un Makree, kā arī piedaloties konkursos kā „Supernova 2016” un „Ghetto games”. 2017. gadā jaunais mūziķis prezentēja savu jauno skatuves tēlu Ed Rallidae.

Par to, ko Edvards liktu savā mūzikas izlases plauktā, otrdienas vakara sarunā iztaujās topošās Mūzikas bibliotēkas  vadītāja Inga Aulmane. Tāpat meklēsim atbildi uz jautājumu, kādai ir jābūt mūsdienīgai mūzikas bibliotēkai.

Cikla  „Mana Mūzikas bibliotēka”  sarunas notiek reizi mēnesī. To dalībnieki ir dažādu profesiju un vecuma ventspilnieki, kuri piekrituši dalīties ar savu ierakstu kolekciju dārgumiem. Mūzikas bibliotēkā skan dažāda stila  mūzika, to noteiks aicinātā  viesa simpātijas.

Uz tikšanos!

Vairāk informācijas: