Sarunu cikla “Mana Mūzikas bibliotēka” viesis Māris Valtenbergs

57213679_2347849485448989_6813576856139202560_n

Ceturtdien, 25. aprīlī, plkst. 17.30 Ventspils Galvenajā bibliotēkā sarunu cikla “Mana Mūzikas bibliotēka” viesis būs Māris Valtenbergs, kurš pavisam nesen apstiprināts Kultūras centra direktora amatā.

Māris ir liels mūzikas pazinējs un prot radīt svētkus, kuros tai ir liela loma. Daudzus gadus, būdams viens no Ventspils Pilsētas svētku organizatoriem, piedāvāja interesantas un oriģinālas muzikālas programmas, bet kopā ar paša vadīto “Kurzemes filharmonijas” kolektīvu priecēja koncertu apmeklētājus ar pārdomātām, žanriski daudzveidīgām koncertprogrammām.

Māra pirmie muzikālie eksperimenti saistīti ar Pilteni, kur viņš jau 12 gadu vecumā sāka vadīt skolas diskotēkas. Vēlāk Māri kā dīdžeju iepazina arī ventspilnieki, ar mūziku bija saistīta viņa darbošanās Ventspils radio.  Bet kādu mūziku Māris liktu savā kolekcijā? To uzzināsim sarunā ceturtdienas pēcpusdienā.

Cikla “Mana Mūzikas bibliotēka” sarunas notiek reizi mēnesī. To dalībnieki ir dažādu profesiju un vecuma ventspilnieki vai ar to saistīti cilvēki. Mūzikas bibliotēkas sarunu ciklā skan dažāda stila mūzika, ko nosaka aicinātā viesa simpātijas. Cikla viesi kopā ar topošās Mūzikas bibliotēkas vadītāju Ingu Aulmani meklē arī atbildi uz jautājumu kādai jābūt mūsdienīgai mūzikas bibliotēkai.

Uz tikšanos!

Vairāk informācijas: