Sarunu cikls “Mana Mūzikas bibliotēka”

Iveta erkske

Šodien, 27.septembrī, plkst. 17:30, Ventspils Galvenās bibliotēkas Mūzikas un mākslas sektorā tiek uzsākts sarunu cikls “Mana Mūzikas bibliotēka”. Šajā reizē viesos  režisore un producente Iveta Lāce. 

Iveta dalīsies pārdomās par mūsdienu operas režijas virzību, skanēs mūzika no viņas privātkolekcijas. Saruna būs par aktuālām tendencēm operā pasaulē. Veidot laikmetīgu izrādi, kas balstās ne tikai uz dažām zvaigznēm ar izcilām balsīm vai atzītu diriģentu, bet arī ar izcilu režiju un scenogrāfiju, ir riskanti. Daudz drošāk ir  veidot  izrādi, kas patiks tradicionālu, klasisku vērtību piekritējiem un apmierinās arī laikmetīgi domājošus cilvēku. Bet tad nebūs pārsteiguma. Iet laikmetīguma virzienā var nozīmēt  tapt nesaprastam.

Vai riskēt? Cik tālu iet jaunu izteiksmes līdzekļu meklējumos? Par to ceturtdienas vakara diskusijā, ko vadīs topošās Mūzikas bibliotēkas  vadītāja Inga Aulmane.

Cikla  “Mana Mūzikas bibliotēka”  sarunas plānotas reizi mēnesī. To dalībnieki būs dažādu profesiju un vecuma ventspilnieki, kuri piekrituši dalīsies ar savu ierakstu kolekciju dārgumiem. Mūzikas bibliotēkā skanēs dažāda stila  mūzika, to noteiks aicinātā  viesa simpātijas.

Uz tikšanos!

 

Sagatavoja:
Inga Aulmane
Ventspils Mūzikas bibliotēkas 
vadītāja 
tālr. 22030871
inga.aulmane@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook