Seminārs “Pēcpusdienas kafija ar energoefektivitāti” 09.03.2023

Elektrum-2023 (A4 Document) (1)

Enerģijas gudra un racionāla izmantošana mājsaimniecībās kļūst arvien aktuālāka, jo strauji pieaug enerģijas izmaksas. Energoefektivitāte ir efektīvas enerģijas izmantošanas prakse, kas samazina enerģijas patēriņu, bet saglabā tās izmantošanas līmeni. Tas ir arī viens no visizdevīgākajiem veidiem, kā samazināt mājsaimniecības izdevumus un aizsargāt vidi.

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris sadarbībā ar Elektrum Energoefektivitātes centru šī gada 9. martā organizēs klātienes semināru Ventspilī, kurā eksperti dalīsies ieteikumos, kā ikvienā mājsaimniecībā īstenot energoefektivitātes pasākumus.

Semināra tēmas: Valsts atbalsts mājsaimniecībām siltumenerģijas izmaksu segšanai Energoefektivitātes ABC ikdienai LED apgaismojuma tendences 2023. gadā Dzeramais ūdens Ventspilī Ūdens resursu taupīšana un ilgtspējīga izmantošana.

Seminārā uzstāsies eksperti no Ventspils domes, Elektrum Energoefektvitātes centra, Sylvania Baltics, PSIA “Ūdeka” un Hansgrohe.

Pieteikšanās elektroniski : 

https://www.elektrum.lv/lv/majai/energoefektivitate/aktualie-seminari/pecpusdienas-kafija-ar-energoefektivitati?fbclid=IwAR1251cOONSZaiM1G1nQt6oOydBuc9zn9oG1itbBH9AB7t0hFa5jhd2PnAM

vai zvanot 636 23598

Elektrum-2023 (A4 Document) (1)

 

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook