Seminārs “Tehnoloģiju izmantošana produktivitātes celšanā”

Europe Direct informācijas centrs Ventspils sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina uz bezmaksas semināru “Tehnoloģiju izmantošana produktivitātes celšanā”, kuru vadīs tehnoloģiju eksperts Kristaps Skutelis. Seminārs notiks 24. septembrī plkst. 10:00 (reģistrēšanās no plkst. 9:30). Ventspils Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2.

Dažreiz mūs pārņem sajūta, ka laiks rit arvien ātrāk, darba apjoms palielinās, ka nespējam visu laikā paveikt. Arvien biežāk aizdomājamies par to, kā produktīvāk plānot darbu un izmantot slēptās laika rezerves. Protams, zinām to, ka laiks un produktivitāte iet roku rokā, ka pareizi plānojot un izmantojot laiku, ievērojami uzlabojas darba rezultāts.

Ar semināra dalībniekiem par savu pieredzi produktivitātes celšanā, pielietojot tehnoloģiju palīgrīkus, dalīsies TestDevLab sabiedrisko attiecību vadītājs Kristaps Skutelis, bet  ar savu personīgo un sava pārstāvētā uzņemuma pieredzi, attīstību un ikdienu dalīsies semināra īpašais viesis Aigars Ansbergs, SIA Ģeodēzists līdzīpašnieks. Pēc semināra pirmajiem 20 reģistrētajiem dalībniekiem būs iespēja doties ekskursijā uz uzņēmumu HansaMatrix Ventspils.

Seminārs notiek pasākumu ciklā uzņēmējiem “Biznesa rīts”.

Pieteikuma anketu meklējiet šeit.

Semināra eksperti:

Kristaps Skutelis, SIA TestDevLab sabiedrisko attiecību vadītājs, tehnoloģiju bloga Kursors.lv galvenais redaktors, radio Star FM tehnoloģiju raidījuma vadītājs, students, tēvs un tehnoloģiju fans.

Aigars Ansbergs, SIA Ģeodēzists līdzīpašnieks. Ģeodēzists, vairāk kā 20 gadus darbojas mērniecības jomā. Uzņēmumam attīstoties ne tikai tehnoloģiski, bet arī reģionāli, atvērti biroji Kuldīgā, Liepājā un Rīgā.

Sagatavoja:
Vija Baško