Sestdienās mainās Mūzikas bibliotēkas darba laiks

Mūzikas bibliotēka

Ar 7. janvāri mainās Mūzikas bibliotēkas darba laiks. Turpmāk sestdienās Mūzikas bibliotēka strādās no plkst. 9.00 – 15.00.

Darba dienās Mūzikas bibliotēka apmeklētājiem būs pieejama kā līdz šim no plkst. 9.00 -  18.00.

Atgādinām, ka bibliotēkā saņemtās grāmatas, žurnālus, notis un CD/DVD var nodot jebkurā laikā. Šo iespēju nodrošina grāmatu nodošanas iekārta jeb grāmatu nodošanas kaste, kas atrodas pie Galvenās bibliotēkas ( Akmeņu iela 2)   un Pārventas bibliotēkas ( Tārgales iela 4) ēkas ieejas durvīm.

Saņemt Mūzikas bibliotēkas krājumā esošos materiālus var arī citās Ventspils bibliotēkas filiālēs, izmantojot starpbibliotēku abonementa pakalpojumu. Pakalpojumu var pieteikt mājas lapā biblioteka.ventspils.lv , rakstot e-pastu muz.bibl@ventspils.lv vai zvanot darba laikā -  tel. 636 27363.

Vairāk informācijas:
Inga Aulmane