Spēļu jaunumi

 Spēļu jaunumi

SPĒLES

 

Adam Porter, Laimes Kudikis. Zing-a-Zam!

Brain Games Publishing, 2022

 

Ir laiks lielākajām burvestību sacensībām pasaulē — Burvju turnīram, kurā šoreiz piedalies arī tu! Vai izsauksi kaķi kompanjonu, vai izspēlēsi burvestību “Teiksmainā tumsa”? Lai kuru kārti tu izvēlētos, tā būs pārsteigums visiem! Šajā stiķu ņemšanas spēlē tu izspēlē kārtis un izpildi katras kārts burvestības efektu, cenšoties savākt pēc iespējas vairāk punktu. Tomēr ir āķis — spēlē “Zing-a-Zam” tu nedrīksti aplūkot savas kārtis, taču tu redzi pretinieku kārtis! Dažas burvestības palīdzēs tev gājienā iegūt papildu kārti vai kādu no savām kārtīm aplūkot, turpretī citas burvestības var iejaukties pretinieku plānos un likt viņiem izlaist gājienu vai pat nozagt kādu punktu no viņiem!

 KATALOGĀ

 

Jānis Grunte. Latvijas Neatkarības karš 1918-1920

Brain Games, 2020

 

Spēles pamatā ir Latvijas Neatkarības kara notikumi, un tā sastāv no trim dažādiem scenārijiem, kuri ataino kādu no Latvijas Neatkarības kara posmiem. Katrā no spēles scenārijiem spēlētāji, kopīgi sadarbojoties, rekrutēs kaujas vienības, maršēs tās cīņā pret ienaidnieku, ārstēs ievainotos un sekos līdzi tam, lai karaspēks būtu pietiekami apgādāts. Cīņās uzvarēt palīdzēs kārtis ar vēsturiskām personībām. Balstoties uz vēstures notikumiem, spēlē nenovērtējams palīgs būs Latvijas sabiedrotie — Igaunijas un Polijas bruņotie spēki. Tāpat galda spēle parāda Neatkarības kara sarežģītību: ja vienā brīdī Latvijas armija cīnās kopā ar vācu armijas vienībām kā sabiedrotajiem, tad jau pēc neilga laika nākas doties kaujās pret tām.

 KATALOGĀ

 

Inka & Markus Brand. EXiT Spēle. Pamestā būdiņa

Brain Games, 2019

 

Pēc tam, kad jūsu mašīna salūst, jūs mēģināt atrast vietu, kur pārlaist nakti. Par laimi, mežā netālu no ceļa jūs atrodat pamestu būdiņu. Tomēr nākamajā rītā durvis ir aizslēgtas! Arī pa logiem jūs netiekat ārā, jo to priekšā ir metāla stieņi. Jūs nejauši pamanāt grāmatu un īpatnēju disku…

KATALOGĀ

 

Outfoxed!

Brain Games Publishing, 2017

 

„Outfoxed“ ir aizraujoša ģimenes sadarbības spēle, kurā spēlētāji iejūtas detektīvu lomās un mēģina noskaidrot, kura no aizdomās turamajām lapsām ir bijusi negantniece un nozagusi Taukles kundzes dārgo un gardo pīrāgu, pirms lapsa ir iemukusi alā! Būs interesanti gan maziem, gan lieliem!

KATALOGĀ

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook