“Stāstaudzētava” izglītojošs nodarbību cikls vecākiem kopā ar bērniem

275020943_4616520735123860_8172792365260387031_n

Jau šajā nedēļas nogalē, sestdien 12. martā plkst. 12:00 Pārventas bibliotēka aicina uz aizraujošu pavasara nodarbību.

Dienām paliekot garākām, Pārventas bibliotēka ir nolēmusi doties pretī pavasarim. Bērniem kopā ar vecākiem tiks organizēts nodarbību cikls  ar nosaukumu “Stāstaudzētava’. Tās būs kopumā trīs izglītojošas, attīstošas un radošas nodarbības, kurās bērni darbosies kopā ar saviem vecākiem. Pavasaris ir sēšanas laiks un arī mēs nodarbībā iesēsim sēkliņas, kā arī iesiesim savas grāmatiņas. Nodarbību cikla noslēgumā katram dalībniekam būs izveidots savs sējums.

Vārdam sējums ir divas nozīmes. Sējums var būt kā apsēta platība un arī kā atsevišķi iesieta grāmata. Un tieši šīs divas darbības nodarbību ciklā tiks apvienotas. Pirmā “Stāstaudzētavas” nodarbība notiks jau šonedēļ 2022. gada 12. martā plkst. 12.00. Tās laikā bērni izveidos savu īpašo puķupodiņu un iesēs sēkliņu.

Atgādinām, ka apmeklējot bibliotēku publiskus pasākumus telpās, joprojām ir jāuzrāda Covid-19 sertifikāts. Tāpat tiek saglabāti citi nosacījumi – bibliotēkas telpās jālieto medicīniskā maska vai respirators (bērniem līdz 7 gadiem maska nav jālieto, bet bērni līdz 11 gadu vecumam var lietot auduma sejas maskas).

Informācijai:
Solvita Štekerhofa