Stāsts par mīlestību Pārventas bibliotēkā

2014.gada 4.aprīlī plkst.19.00 Pārventas bibliotēkā uz muzikāli lirisku kompozīciju „Adresāts mīlestība” aicina Ventspils Centra sākumskolas skolotāja Sandra Sproģe un viņas audzēkņi.

Šodienas laiks ir ļoti dažāds katram no mums. Visbiežāk dzīves ritms cilvēkus paņēmis savā varā, arvien mazāk laika atvēlot apstāties, ieklausīties, sapņot. Tādēļ radās ideja klausītājiem uzdāvināt kaut ko skaistu un gaisīgu.

Skatītāju vērtējumam tiks nodota emocionāla, dzejas rindām bagāta muzikāla kompozīcija. Pie klavierēm sēdīsies skolotājas uzticamās audzēknes, 1.ģimnāzijas 12.klases skolnieces  Ingūna Ašnevica un Gita Reitere, dzeju lasīs Elza Harja un Miķelis Marnauza.

„Adresāts – mīlestība” uzrunās cilvēku jebkurā gados, jo katrs vēlas sajust un izdzīvot neatkārtojamo Mīlestības stāstu. Kāds būs šis jauniešu stāsts?

Informācijai:
Igeta Gredzena