STEFĀNIJA KREMZERA – DIENA KAD MĀCĪJOS LIDOT

03
Nobalso!

3. vieta oktobrī

Tikai 4 stundas pēc dzimšanas mazā Luīza mācās lidot, proti, tiek izsviesta pa dzemdību nama 5. stāva logu. To izdara viņas māte Aca, kuras saknes meklējamas Brazīlijā un Vācijā. Pēc nodarītā māte pazūd bez pēdām.

Luīzai par dzīvību jāpateicas drošsirdīgajam anglim Fērgusam, kurš laimīgas sakritības dēļ viņu notver. Fērguss drīz vien ievācas Luīzas tēva komunālajā dzīvoklī. Viņas tēvs Pauls nespēj saprast, ka Aca ir tā vienkārši aizlaidusies. Kopš tā brīža ģimenē ir aizliegts pieminēt viņas vārdu. Kad tomēr, gadiem ritot, Luīza sāk interesēties par māti, Pauls saprot, ka viņam nepieciešams noskaidrot Acas rīcības iemeslus, lai tam visam varētu pielikt punktu, un abi dodas Acai pa pēdām. Ceļš vispirms aizved uz Hinterdingeni, mazu Bavārijas ciemu, kam Acas ģimenes pagātnē ir liela nozīme. Taču šeit viss tikai sākas. Stāsts turpinās Brazīlijā, kur 1893. gadā liela daļa hinterdingiešu sāka jaunu dzīvi.

S. Kremzera šajā sirsnīgajā romānā, pilnā ar neparastiem pavērsieniem, stāsta par kādas izceļošanas neparastajām sekām, par ilgām noskaidrot savas saknes un ģimenes leģendu ilgo mūžu.

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.