Sveiks Ventspils pilsētas un novada grāmatu autorus

IMG_9224

Jau vairāk nekā 10 gadus Ventspils bibliotēka pilsētas svētkos iedibinājusi tradīciju sveikt Ventspils pilsētas un novada autorus, kuriem laikā no vieniem pilsētas svētkiem līdz otriem iznākušas jaunas grāmatas.

Šoreiz autoru sumināšana notiks 5. augustā plkst. 14.00 Rātslaukumā Grāmatu svētku ietvaros. Jāpiebilst, ka sveikti tiek ne tikai daiļdarbu autori, bet arī mācību līdzekļu, kalendāru, mūzikas disku u.c. autori no pilsētas un novada.

Šogad pasākumā “Ventspils grāmatas 2016.g. augusts – 2017.g. augusts” sveiksim Ingrīdu Štrumfu (“Ventspils grāmata”), Aiju Zentu Veseli (“Dvēseles noskaņas”), Guntaru Tenni (“Gredzens ar dārgakmeni”), Vitu Štelmaheri (“Piglas stāsti. Piedzīvojumi ar kartupeļiem”), Nikolaju Pitkeviču (“Osta. Pilsēta. Cilvēki”), Albertu Kozlovu (“Praktiskās mācības elektromontāžā. Praktiskie uzdevumi”) un Laimdotu Junkari (“Ugāle laikmetu ceļos 1905-1945).

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde