Tārgales bibliotēkas ziņas novembrī

Izstādes

• Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai veltīta literatūras izstāde “Mūsu Latvija””
  • Literatūras izstāde Ziemeļvalstu Literatūras nedēļā “Daba Ziemeļos”
  • Literatūras izstāde “Zviedru rakstniecei Astrīdai Lindgrēnei 115””
  • Literatūras izstāde “Aktrise Lilita Ozoliņa dzīvē un lomās”
  • Jauno grāmatu izstāde

Pasākumi

• 11. novembrī plkst. 12.40 – Rīta stundas lasījums “Daba Ziemeļos” 4. klasei Ziemeļvalstu Literatūras nedēļā.
  • 15. novembrī plkst. 10.30 – Rīta stundas lasījums “Daba Ziemeļos” 3. klasei Ziemeļvalstu Literatūras nedēļā.
  • 16. novembrī plkst. 10.30 – Rīta stundas lasījums “Daba Ziemeļos” 2. klasei Ziemeļvalstu Literatūras nedēļā.
  • 16. novembrī plkst. 16.00 – Krēslas stunda “Daba Ziemeļos” bibliotēkas klubiņa “Atspulgs” dalībniekiem Ziemeļvalstu Literatūras nedēļā.
  • 17. novembrī plkst. 13.30 – Rīta stundas lasījums “Daba Ziemeļos” 1. klasei Ziemeļvalstu Literatūras nedēļā.
  • 25. novembrī plkst. 15.00 Tārgales pamatskolā – pasākums “Priede starp debesīm un zemi” un tikšanās ar rakstnieci Daci Priedi.
Ingrīda Kiseļus
Tārgales bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423217 (LMT)
targales.biblioteka@ventspilsnd.lv