Tējas pēcpusdiena kopā ar Ilonu Balodi- Ūdri

IMG_5508

Piektdien, 2.martā, plkst. 16.00 Ventspils Galvenā bibliotēka aicina uz tikšanos ar aktrisi, mūziķi, rakstnieci Ilonu Balodi- Ūdri.

Literatūrā Ilona Balode dzīvīgi un trauksmaini ienāca ar darbu “Rīga – Pekina jeb ceļošana un izdzīvošana ne-sezonā”, kas ātri vien iekļuva pirktāko grāmatu augšgalā. Konkursā “Latvijas Literatūras gada balva 2012” tā pretendēja uz balvu “Spilgtākā debija”. Raksturojot Ilonas aprakstīto ceļojumu, literatūzinātniece Ieva Kolmane uzsvēra, ka grāmata : “…liek gan paturēt prātā rakstītāju, gan gaidīt to, ko Balode mums sarūpēs priekšdienām”.

Šobrīd Ilona kopā ar ģimeni- vīru un dēliņu Bārtu dzīvo Ventspilī, savās dzimtajās mājās. Neskatoties uz pārbaudījumiem un grūtībām, kas kļuvuši par Ilonas ikdienu, rūpējoties par vīru, satiksmes negadījumā smagi cietušo mūziķi Rolandu Ūdri, neskatoties uz to,  ka laika savām lietām ir ļoti maz, Ilona Balode – Ūdre raksta jaunu grāmatu. “Ielu muzikantu piezīmes” būs dokumentāls stāsts par viņiem abiem un viņu astoņiem gadiem kopā.

Aicinām uz tējas pēcpusdienu un sarunu par literatūru un dzīvi ar Ilonu Balodi- Ūdri!

Informāciju sagatavoja:
Vija Baško
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Informācijas un bibliogrāfijas nodaļas vadītāja
Tālr.:63623231
vija.basko@ventspils.lv

 

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook