Tiek izsludināts konkurss Kurzemes prozas lasījumi 2023

yannick-pulver-hopX_jpVtRM-unsplash

Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja sadarbībā ar Ventspils bibliotēku jau desmito gadu Ventspilī organizēs reģionālo konkursu “Kurzemes Prozas lasījumi”, kas notiek festivāla „Prozas lasījumi” ietvaros.

Visa vecuma Kurzemes autori, kuri raksta prozu, aicināti pieteikties “Kurzemes prozas lasījumiem 2023”, iesniedzot jaunu, nepublicētu prozas darbu. Pirmās kārtas pieteikumi līdz 2023. gada 3.novembrim nosūtāmi Ventspils bibliotēkai Akmeņu ielā 2, Ventspilī LV-3601, e-pasts biblioteka@ventspils.lv.

Konkursa žūrija, izvērtējot iesūtītos darbus, līdz 17.novembrim paziņos, kurus autorus uzaicinās piedalīties konkursa otrajā kārtā, kas notiks klātienē 25.novembrī plkst. 12.00 Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā, Annas ielā 13, Ventspilī.

Uzaicinātos autorus informēs personīgi un viņu vārdus izziņos Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē www.biblioteka.ventspils.lv un Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas tīmekļa vietnē www.ventspilshouse.lv.

Pēc konkursa otrās kārtas žūrijas vērtējuma tiks noteikts labākais/-ie – iepriekš nepublicētais/-ie – darbs/-i, ar kuriem autorus uzaicinās klātienē piedalīties festivāla „Prozas lasījumi 2023” pasākumos, kas notiks decembra sākumā Rīgā.

Konkursa žūrijas sastāvā ir literāti – Jānis Vādons, Ieva Rupenheite un Dace Meiere, kā arī Ventspils bibliotēkas direktore Astra Pumpura un rakstniekmājas ilggadīgā vadītāja Andra Konste.

Konkursa nolikums 2023

Vairāk informācijas: