Tikšanās ar grāmatas “Mārtiņš Datortārpiņš” autori Līvu Vecvagari

Liva_Vecvagare - kopija2

Sestdien, 9. aprīlī, plkst.12.30 Pārventas bibliotēka, Tārgales ielā 4, aicina uz Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta “Lasāmpietura Pārventā. Pietura vecākiem” pasākumu – tikšanos ar bērnu grāmatas “Mārtiņš Datortārpiņš” autori Līvu Vecvagari.

2020. gadā apgādā “Zvaigzne ABC” izdotā pirmā L. Vecvagares grāmata bērniem “Mārtiņš Datortārpiņš” pērn tika nominēta Jāņa Baltvilka balvai par debiju bērnu literatūrā.

Tikšanās laikā L. Vecvagare pastāstīs par to, kā tapusi grāmata “Mārtiņš Datortāpiņš”, par savām bērnības mīļākajām grāmatām un to, kāpēc izvēlējusies studēt rakstniecību. Aicinām uz tikšanos ikvienu, kuram ir interese par bērnu grāmatām, jo, tā kā L. Vecvagare rediģē bērnu grāmatu tekstus, tikšanās sola bagātīgu ieskatu bērnu grāmatu pasaulē, sarunā iesaistot gan vecākus, gan bērnus.

“Esmu cauri caurēm liepājniece, Liepājā esmu gan skolojusies, gan spērusi pirmos soļus “rakstniekošanās” virzienā. Pēc maģistra iegūšanas rakstniecības studijās Liepājas Universitātē, kā korektore esmu arī ķērusi arī komatu peles laikraksta “Kurzemes Vārds” lappusēs, kā pētniece piedalījusies latviešu zinātnes valodas izpētē Liepājas Universitātē un Ventspils Augstskolas kopprojektā un neilgu laiku bijusi izglītojošā satura redaktore “Latvijas Sabiedrisko Mediju” portālā,” par sevi stāsta L. Vecvagare. Pašlaik viņa darbojas kā tekstu autore “TV3 Group”, bet brīvākos brīžos rediģē bērnu grāmatas izdevniecībā “Latvijas Mediji”.

Valsts Kultūrkapitāla atbalstītā projekta “Lasāmpietura Pārventā. Pietura vecākiem” mērķis ir iepazīstināt vecākus ar kvalitatīvu bērnu literatūru un veicināt ģimeņu kopīgus lasīšanas paradumus.

Informācijai:

Vita Ozola