TREISIJA GĒRVISA – GREIVSA – UZ SALAS

03
Nobalso!

3. vieta martā Romāns ir savdabīgs mūsdienu literatūras fenomens. Kad autore to sarakstīja, neviens izdevējs nebija ar mieru romānu izdot. Treisija Gērvisa-Greivsa publicēja to internetā, un… cilvēki to lasīja, jūsmoja par tā varoņiem, ieteica cits citam, rakstīja komentārus, kuros lūdza romānu izdot arī papīra formātā. Tas ātri vien kļuva arī par The New York Times bestselleru. Sekoja tulkojumi vairākās valodās un valstīs.

Romāna sižetsvienlaikus ir dēkains un romantisks: nejauši uz vientuļas salas nokļūst skolotāja un viņas audzēknis, sešpadsmit gadus vecais Tīdžejs. Maldīvu salās, kur abi nonākuši pēc lidmašīnas avārijas, klimats ir pietiekami silts un draudzīgs, lai jaunie cilvēki varētu mēģināt izdzīvot. Sākumā Anna un Tīdžejs pret nejaušo ieslodzījumu tropiskajā paradīzē izturas diezgan rāmi, jo cer, ka tūlīt tūlīt viņus atradīs un izglābs. Taču rit dienas, nedēļas un mēneši, un abiem kļūst skaidrs: glābēju nebūs. Pasaule par viņiem ir aizmirsusi. Tā nu abi robinsoni mēģina mazajā saliņā iekārtoties pēc iespējas mājīgāk. Izdzīvošana ekstremālos apstākļos gūst jaunu pavērsienu, kad strauji pieaugošais Tīdžejs atskārš Annas pievilcību…

Uz salas vēsta ne tikai par izdzīvošanu, bet galvenokārt par mīlestību, kas rodas starp vecuma ziņā atšķirīgiem partneriem.

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.