Trio FABEL aicina uz kamermūzikas koncertu Pārventas bibliotēkā

309408628_770992727570408_4329604513233814537_n

15.oktobrī pulksten 18.00 Ventspilī, Pārventas bibliotēkā būs iespēja dzirdēt koncertu “Music for the End of Time”.

Koncertā skanēs izcilā latviešu komponista Pētera Vaska “Līdzenuma ainavas” un starptautisku atzinību guvušā skaņraža Krista Auznieka darbs Description without Place (“Vieta bez apraksta”), un koncerta kulminācija būs ārpuspasaulīgais franču skaņraža Olivjē Mesiāna “Kvartets laika galam”.

Trio Fabel (klarnetiste Anna Gāgane, čellists Kristaps Bergs, pianiste Linda Leine) mūziķiem piebiedrosies lieliskā vijolniece Paula Šūmane. Trio Fabel – klarnetiste, Lielās mūzikas balvas 2018 laureāte Anna Gāgane, čellists Kristaps Bergs un koncertpianiste Linda Leine – 2019. gadā izveidoja trio ar mērķi klausītājiem piedāvāt daudzveidīgas kamermūzikas programmas. Visi trīs mūziķi nav vienkārši partneri uz skatuves, viņi ir skolas laika draugi, kas jau sen lolojuši sapni muzicēt trijatā, un 2019. gadā beidzot radās iespēja to darīt, nodibinot Trio Fabel.

2019.gadā trio iestudēja savu pirmo koncertprogrammu. Trijos koncertos skanēja Brāmsa, Bēthovena un Evijas Skuķes īpaši Trio Fabel veltīta kompozīcija “Š.”, savukārt 2021. gadā tika atskaņota kino iedvesmota programma “Kino atspulgi”. Mūziķi uzstājušis koncertzālēs Latvijā, Vācijā un Itālijā.

Ieejas biļešu cena 7 EUR.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv