Ugāles bibliotēkas ziņas oktobrī

Izstādes

• Literatūras izstāde “Mēneša jubilāri” – rakstniekam, literatūrkritiķim Pēterim Aigaram 120, rakstniecei Norai Ikstenai 55, angļu rakstniekam Oskaram Vaildam 170
  • Literatūras izstāde “Paturiet sev mūžību un atstājiet man tikai acumirkli” – rakstniekam Kārlim Skalbem 145
  • Literatūras izstāde bērniem “Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām” – mājdzīvnieki daiļliteratūrā
  • Literatūras izstāde bērniem “Latviešu grāmatai 500”
  • Literatūras izstāde bērniem “Noras Ikstenas grāmatas”
  • “Bērnu un jauniešu žūrijas 2024” jaunā kolekcija

Pasākumi

• 3., 10., 17., 24. oktobrī plkst.12.30 – lasīšanas stundās “Kukainīši” bērnudārza audzēkņi iepazīst Bērnu žūrijas jaunās grāmatas.
  • 3. oktobrī plkst. 14.30 – cikla “Sarunas ar Sandru” pirmā diskusija “Kā viss iesākās” par kristīgām tēmām ar kristīgās mācības skolotāju Sandru Leiguti.
  • Oktobrī – 1. klases skolēni iepazīstas ar bibliotēku.
  • Oktobrī – iepazīstam savu pagastu ar novadpētniecības spēli “Tavs sencis to zin”, seno atklātņu puzlēm un senvārdiem.
  • 31.oktobrī – pasākums bērniem “Tautasdziesmu stafete”, atzīmējam Dainu tēva Krišjāņa Barona dzimšanas dienu.
Inese Rumpa
Ugāles bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 20254936 (LMT)
ugales.biblioteka@ventspilsnd.lv