Vakance Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītājs

to-learn-4226965_1920

Vakance Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītājs

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils bibliotēka”

(reģistrācijas nr. 90001156891, adrese: Akmeņu iela 2, Ventspils)

izsludina konkursu uz vakanto

Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītājs

(profesijas kods – 1431 11) amatu

(1 amata vieta uz nenoteiktu laiku ar pārbaudes laiku uz 3 mēnešiem)

Galvenie amata pienākumi:

• Izstrādāt nodaļas attīstības stratēģiju, organizēt un vadīt nodaļas darbu saskaņā ar Ventspils bibliotēkas attīstības virzieniem, darba, pasākumu un komunikācijas  plāniem.
  • Gatavot preses relīzes un informatīvus materiālus par bibliotēkas pasākumiem un aktualitātēm, projektu realizācijas gaitu.
  • Sadarboties ar institūcijām, kas veicina bibliotēkas informatīvo nodrošinājumu,  iesaistīties kopējos sadarbības projektos, nodrošinot pieprasīto darba plānu un atskaišu sagatavošanu.
  • Informēt sabiedrību par bibliotēkas resursiem, tiešsaistes datubāzēm, bibliotekārajiem pakalpojumiem, popularizēt bibliotēkas/informācijas institūcijas sniegumu un iespējas (izstādes, pasākumi, publikācijas, pakalpojumi u.c.).
  • Plānot bibliotēkas novadpētniecības darbu, veidot novadpētniecības resursus, krāt un apkopot materiālus, veidot digitālās kolekcijas un datubāzes.

Prasības pretendentam/-tei:

• Augstākā bibliotekārā izglītība vai augstākā izglītība sociālajās/humanitārajās zinātnēs.
  • Spēja orientēties lielā informācijas apjomā, informācijas ieguves/izguves prasmes, pārzināt visa veida resursu apstrādes un meklēšanas principus, bibliotekāro sistēmu un datubāzu organizēšanu.
  • Spēja patstāvīgi plānot un organizēt nodaļas darbu, noteikt prioritātes, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem.
  • Prasme strādāt komandā un individuāli.
  • Labas sadarbības veidošanas un komunikācijas prasmes.
  • Vēlama pieredze projektu izstrādē un vadīšanā, publikāciju sagatavošanā, bibliotēkas publicitātes veidošanā.
  • Prasme uzstāties auditorijas priekšā un organizēt publicitātes pasākumus.
  • Pozitīva attieksme pret darbu, klientiem un kolēģiem.
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā.

Mēs piedāvājam:

• Interesantu un dinamisku darbu.
  • Atalgojumu ( 1028 EUR pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).
  • Profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas.

Iesniedzamie dokumenti:

• Motivēta pieteikuma vēstule ietverot nodaļas attīstības redzējumu.
  • CV.
  • Izglītības dokumentu kopijas.
  • Var iesniegt amata pienākumu izpildei atbilstošu papildus apmācību apliecinošu dokumentu, tai skaitā svešvalodu apguves, kopijas.
  • Var iesniegt rekomendācijas un atsauksmes.

Dokumentus līdz 2022.gada 7.septembrim ieskaitot iesniegt Ventspils bibliotēkā Akmeņu ielā 2, Ventspilī, 3.stāvā, vai sūtīt elektroniski biblioteka@ventspils.lv, uzziņas pa tālruni 63623598