Velo skoliņa arī septembrī

IMG_9703

No 10. līdz 14. septembrim Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrā notiks šajā gadā jau trešā Velo skoliņa, kurā bērni no 10 gadu vecuma bez maksas apgūs velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus un, sekmīgi nokārtojot CSDD teorijas eksāmenu, iegūs velosipēda vadītāja apliecību.

Apmācības notiks no 10. līdz 13. septembrim no plkst. 14.30 līdz 15.30, bet 14. septembrī plkst. 14.30 dalībnieki kārtos CSDD teorijas eksāmenu. Skoliņas dalībnieku ērtībām eksāmens notiks turpat, kur apmācības – bibliotēkas mācību centrā.

Pirmajā reizē teorijas eksāmens ir bez maksas, bet, ja testā ir pieļautas 3 vai vairāk kļūdas, tad tests ir jāveic atkārtoti CSDD nodaļā, par to maksājot EUR 1,08. Arī tad, ja eksāmens jau iepriekš ir oficiāli kārtots, piemēram, skolā vai CSDD nodaļā, bet neveiksmīgi, pirms piektdienas eksāmena bibliotēkā CSDD nodaļā jāsamaksā  EUR 1,08. Teorijas eksāmenā ir 10 jautājumi un uz tiem jāatbild 10 minūšu laikā. Eksāmens ir nokārtots, ja pareizi atbildēts vismaz uz 8 jautājumiem.

Pieteikšanās Velo skoliņai līdz 8. septembrim Galvenās bibliotēkas reģistrācijā, Akmeņu ielā 2, vai zvanot pa tālr. 63627364, vai rakstot uz e-pastu arnita.vaitkus@ventspils.lv. Vietu skaits ierobežots!

Jūnijā un augustā bibliotēkas mācību centrā notika Velo skoliņa, kuru apmeklēja 67 dalībnieki.

Velosipēds apmācībās nav nepieciešams! Tiksimies velo skoliņā!

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook