„Velo skoliņa” augustā Galvenajā bibliotēkā

IMG_8549

Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrā no 13. līdz 17. augustam notiks Velo skoliņa, kurā bērni no 10 gadu vecuma bez maksas apgūs velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus un, sekmīgi nokārtojot CSDD teorijas eksāmenu, iegūs velosipēda vadītāja apliecību.

Velo skoliņas apmācības notiks no 13. līdz 16. augustam divās grupās – pirmajai grupai nodarbības notiks no plkst.11.30 līdz 12.30, savukārt otrajai grupai – no plkst.14.30 līdz 15.30, bet piektdien, 17. augustā, notiks teorijas eksāmens. Skoliņas dalībnieku ērtībām CSDD teorijas eksāmenu būs iespējams nokārtot turpat Galvenās bibliotēkas mācību centrā, Akmeņu ielā 2. Pirmajā reizē teorijas eksāmens ir bez maksas, bet, ja testā ir pieļautas 3 vai vairāk kļūdas, tad tests ir jāveic atkārtoti CSDD nodaļā, par to maksājot EUR 1,08. Arī tad, ja eksāmens jau iepriekš ir oficiāli kārtots, piemēram, skolā vai CSDD nodaļā un nav nokārtots, tad par eksāmenu jāmaksā EUR 1,08 pirms piektdienas eksāmena CSDD nodaļā.  Teorijas eksāmenā ir 10 jautājumi un uz tiem jāatbild 10 minūšu laikā. Eksāmens ir nokārtots, ja pareizi atbildēts vismaz uz 8 jautājumiem.

Pieteikšanās Velo skoliņai notiks līdz 11. augustam Galvenās bibliotēkas reģistrācijā, Akmeņu ielā 2 vai zvanot pa tālr. 63627364. Vietu skaits ierobežots!

Atgādinām, ka arī jūnijā Galvenās bibliotēkas mācību centrā notika Velo skoliņa, kuru apmeklēja 36 dalībnieki.

Jāpiebilst, ka velosipēds apmācībās nav nepieciešams. Tiksimies velo skoliņā!

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook