Ventspils Augstskolas bibliotēka aicina piedalīties foto konkursā

20190514_134948

Ventspils Augstskolas bibliotēkā apmeklētāji var ne tikai lasīt grāmatas un tās saņemt uz mājām, bet arī piedalīties bibliotēkas organizētajos pasākumos, darbnīcās un konkursos. Šomēnes Eiropas Solidaritātes korpusa brīvprātīgā darbiniece Kaja no Polijas organizē foto konkursu.

Ja vēlies piedalīties konkursā, izvēlies kādu daiļliteratūras grāmatu un nofotografē to atbilstošā vietā, kas sakrīt ar grāmatas vāka attēla tematiku! Fotoattēlu sūti uz biblioteka@venta.lv ar tematu “Foto konkurss” līdz pirmdienai, 27. maijam. Rezultāti tiks paziņoti trešdien, 29. maijā, un katrs dalībnieks saņems nelielu balvu par dalību. Piedaloties foto konkursā, dalībnieki piekrīt bildes publicēšanai un/vai izlikšanai foto izstādē.

Eiropas Solidaritātes korpusa brīvprātīgās darbinieces Kaja no Polijas un Anita no Itālijas turpmākos 9 mēnešus Ventspils bibliotēkā organizēs dažādus pasākumus, radošās darbnīcas un valodas nodarbības. Nākamais pasākums “Itālijas un Polijas kultūras vakars”, kuru organizēs Kaja un Anita, notiks jau 22. maijā, plkst. 18.00 Ventspils Augstskolas studentu atpūtas telpā (D korpusa apakšstāvā).

Uz tikšanos!

Informācijai: