Ventspils Bērnu bibliotēkā ar mazajiem lasītājiem tiksies Dace Kravale

Dace_Kravale

Pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam, piektdien, 19. aprīlī, plkst. 10.00 Ventspils Bērnu bibliotēkā projektā “Lasīšanas laboratorija” ar pirmsskolas vecuma bērniem tiksies rakstniece Dace Kravale.

         Šī būs pirmā reize Ventspils Bērnu bibliotēkā, kad tik jauniem lasītājiem būs iespēja tikties ar rakstnieku, saprast, kā top viņu iemīļotās košās un interesantās grāmatas.

        Mazajiem lasītājiem būs iespēja iepazīties ar Daces Kravales debijas grāmatu “Dorabellas istaba”. Grāmata stāsta par meiteni, kas no savas mammas Doriannas un viņas māsas Izabellas mantojusi ne vien “salikto” vārdu, bet arī rakstura īpašības, izdomu, aizraušanos ar mākslu un senām, interesantām lietām. Tās ir lietas ar vēsturi un stāstu, kā arī ar savu raksturu – katrs Dorabellas istabas iemītnieks prot runāt un atklāj viņai savu izcelsmi un piedzīvojumus. Grāmatas krāšņās ilustrācijas veidojusi Vivianna Maria Stanislavska.

       Dace Kravale ir ne tikai rakstniece, bet arī  mūzikas un skatuves kustību pasniedzēja, vada seminārus par mūzikas izglītību un ķermeņa apzinātību, raksta dziesmas. Rakstnieces sirdsdarbs un aicinājums ir gleznošana. Viņa savus audzēkņus mudina būt drosmīgiem un meklēt savu radošo ceļu.

 Vairāk informācijas: 

 Inga Markule

 Ventspils Bērnu bibliotēkas vadītāja 

 inga.markule@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.